O NAS

Warszawska Spółdzielnia Handlowa „Fala” – od 1946 roku na rynku, jeden z liderów w branży instalacyjno – sanitarnej i hydraulicznej na terenie prawobrzeżnej Warszawy. Liczna sieć sklepów specjalistycznych powoduje, że klient ma ułatwiony dostęp do produktów najbardziej renomowanych firm. Miła i fachowa obsługa doradzi każdemu nabywcy w doborze optymalnego rozwiązania, które może zastosować w dziedzinie instalacyjno – sanitarnej i hydrauliki, a wizualizacje Państwa łazienek i kuchni wykona projektant wnętrz. Nasze sklepy są punktami, w których zaopatrują się instalatorzy i monterzy działający na własny rachunek – to jest najlepsza rekomendacja dla tych punktów. Na ul. Lucerny 3/11 w Warszawie na powierzchni 600 mkw, posiadamy salon łazienkowy, który pozwala wymagającemu klientowi na spełnienie swoich marzeń w zakresie zaprojektowania i wyposażenia własnej łazienki na najwyższym poziomie. Każda zainteresowana osoba ma możliwość skorzystania z usług projektanta, który przygotuje projekt dla najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy pełny zakres towarów dostępnych na rynku w branży artykułów wyposażenia łazienek. Zatrudniamy doświadczonych projektantów wnętrz i osoby z technicznym wykształceniem które służą Państwu pomocą w rozwiązywaniu wielu problemów wynikających przy budowie lub remoncie domu ( mieszkania ). Wszyscy nasi pracownicy przechodzą częste szkolenia z produktów i materiałów stosowanych w nowoczesnym budownictwie i wnętrzarstwie.

Wizja rozwoju Spółdzielni, którą Zarząd zaraził pracowników firmy, w ostatnim 10 –leciu przyniosła wymierne korzyści. Każdy pracownik zabiega o nowych klientów. Prowadzą do tego różnorodne innowacje. Nasi klienci mogą skorzystać z dostawy artykułów spożywczych do domu. Wystarczy zatelefonować, podać listę potrzebnych produktów i Spółdzielnia dowiezie je swoim transportem do domu klienta. Tradycyjnie już promujemy zdrową i tradycyjną żywność. W sali konferencyjnej w siedzibie Spółdzielni urządzane są spotkania połączone z degustacją zdrowej żywności. Firmy współpracujące z W.S.H. Fala mają możliwość zaprezentować swoje wyroby, a specjaliści od żywienia wygłaszają prelekcję na temat prawidłowego odżywiania się. Podczas takich spotkań prezentowana jest dobra polska jakość i polskie produkty. Producenci zapoznają klientów, którzy licznie przychodzą na takie spotkania z procesem wytwarzania dobrej żywności. Na siedzibie Spółdzielni zamontowany jest telebim, na którym wyświetlane są reklamy sklepów Fali, a także klientów zewnętrznych. Ciągle usprawniany jest obrót materiałami drewnopochodnymi. W naszej ofercie posiadamy usługę wykonywania mebli kuchennych i szaf wnękowych na wymiar. WSH Fala oferuje transport i usługi samochodowe, ma sklep motoryzacyjny, a na bazie transportu wprowadzono firmy uzupełniające ofertę warsztatu samochodowego. Jest myjnia, montaż instalacji gazowych, wulkanizacja, a także można wymienić pękniętą szybę w pojeździe.

Już nie tylko nasz największy obiekt w centralnym punkcie Falenicy Dom Handlowy „Fala” przyciąga rzesze klientów, ale popularnością cieszy się również stacja paliw pod szyldem „Circle K” u zbiegu ulic Ochoczej i Patriotów. Funkcjonalna i nowoczesna stacja, różnorodność paliw oraz sympatyczny i fachowy personel zachęcają do odwiedzin.

Dział marketingu wyszukuje także możliwości alternatywnych źródeł zarobku, tym bardziej, że możliwości rozszerzenia handlu tradycyjnego są niewielkie. Organizowane są szkolenia dla każdej z branż spółdzielni, spotkania wyjazdowe, uczestniczymy w targach i wystawach, sponsorujemy wydarzenia kulturalne i sportowe.

Aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności gminy Wawer. Jaka stąd korzyść dla osiedla, oprócz bogatej oferty towarowej przyciągającej klientów z całej okolicy? Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest pozyskanie sympatii i współpraca ze środowiskiem. Konsultujemy swoje decyzje inwestycyjne z Radą Osiedla i sponsorujemy wiele inicjatyw kulturalnych, kluby sportowe, wspomagamy Ośrodek Pomocy Społecznej i Ognisko TPD, a także, okazjonalnie, udzielamy pomocy osobom w potrzebie. Spółdzielnia jest dobrze wrośnięta w społeczność lokalną osiedla i utożsamia się z jego dobrem. Zasoby Warszwaskiej Spółdzielni Handlowej „Fala” pozwalają na włączenie się w dzieło modernizacji Falenicy i poprawy jakości życia mieszkańców.